Bahçe Mobilyaların da Dayanıklılık

Bahçe Mobilyaların da Dayanıklılık

Dış Mekan Bahçe Mobilyaların da Dayanıklılık

Bahçe mobilyalarımız sıcak, soğuk, yağmur, kar, kırağı, rüzgar, ultraviole ışınlar gibi doğanın değiştirici etkenlerine karşı dayanıklılık gücü en yüksek ağaçlardan biri olan ve aynı zamanda ahşap tekne, yat ve iskele yapımlarında da kullanılan iroko ağacından üretilmektedir.

Bahçe mobilyalarımızın kendine özgü zarif tasarımları ve doğaya uyumundaki mükemmelliği sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli anlarınızda sizi çok mutlu kılacak.

Dış mekan bahçe mobilyalarımız yaz aylarında sıcak havayla ve ultraviole ışınlarla, kış aylarında ise rüzgar, yağmur, kırağı, kar ve soğuk hava şartlarıyla yüz yüze geleceğinden, yılda 1 kez okşar gibi zımparalanıp koruyucu jelinin sürülmesi suretiyle bakımının yapılması ile üzerindeki kadifemsi dokunun korunması sayesinde ilk günkü gençliğine geri dönecektir.

Dış mekan bahçe mobilyalarımızda kullanılan minder çeşitlerimizin göz zevkinize hitap edecek olan canlı renkleri bahçenizin görünümüne zenginlik katacak. Su ve leke tutmayan ve ultraviole ışınlara karşı dayanıklılık özelliğine sahip olan breza kumaş cinsi dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan bahçe mobilyalarımızda en çok tercih gören kumaş cinsidir.

Teknik Bilgiler & Bahçe Mobilyaların da Dayanıklılık

Teknik Bilgiler & Bahçe Mobilyaların da Dayanıklılık

İletişim

7004 - 6 Sokak No:1 Pınarbaşı - İZMİR Telefon: +90 (232) 436 28 70 - 75 Telefon: +90 (232) 436 28 26 Mail: info@intersystemltd.com